VOUCHER

Udělejte radost svým blízkým a podobě Voucheru od Laptime.cz. Nabízíme nejširší nabídku okruhů v ČR i Evropě.

Voucher Lungauring Experience

V ceně voucheru je vstup s vlastním autem na zasněženou trať v rakouském Lungau. Připraven pro Vás bude 4 km dlouhý okruh s letištní plochou a dvouma "kruháčema" na tréning nekonečneho driftu.

Hodnota Voucheru

  • 11 990 Kč

Voucher Green Hell Experience

Obdarovaný s námi zažijte víkend plný adrenalinu z jízd na legendárním okruhu, okouzlující autíčkářské atmosféry a skvělé zábavy s partou stejně naladěných petrolheadů.

Voucher zahrnuje 2noci v hotelu, 5 kol na Nordschleife a instruktora, který bude celou dobu k dispozici. Auto vlastní. Za příplatek možnost zapůjčení BMW M2.

Hodnota Voucher

  • 10 490 (víkend)
  • 15 990 (včetně instruktora)

Voucher Wachauring Experience

V ceně voucheru je vstup s vlastním autem na vodou kropenou trať v rakouském Wachau. Pestrá a široká trať s rovným a hladkým asfaltem je vhodná pro začátečníky i pokročilé "driftery".


Hodnota Voucher

  • 9900 Kč (dopo/odpo)
  • 11990 Kč (celý den)

VOUCHER SHOP

Voucher - Nordschleife

Voucher Green Hell Experience Obdarovaný s námi zažijte víkend plný adrenalinu z jízd na legendárním okruhu, okouzlující autíčkářské atmosféry a skvělé zábavy s partou stejně naladěných petrolheadů. Voucher zahrnuje 2noci v hotelu, 5 kol na Nordschleife a instruktora, který bude celou dobu k dispozici.

17 990,00 Kč

Voucher - Wachauring

Voucher Wachauring Experience V ceně voucheru je vstup s vlastním autem na vodou kropenou trať v rakouském Wachau. Pestrá a široká trať s rovným a hladkým asfaltem je vhodná pro začátečníky i pokročilé "driftery".

Cena od 7 190,00 Kč

Voucher - Lungauring

Voucher Lungauring ExperienceVoucher Lungauring Experience V ceně voucheru je vstup s vlastním autem na zasněženou trať v rakouském Lungau. Připraven pro Vás bude 4 km dlouhý okruh s letištní plochou a dvouma "kruháčema" na tréning nekonečneho driftu. V ceně voucheru je vstup s vlastním autem na zasněženou trať v rakouském Lungau. Připraven pro Vás bude 4 km dlouhý okruh s letištní plochou a dvouma "kruháčema" na tréning nekonečneho driftu.

Cena od 12 990,00 Kč