top of page

trackdays

V rakouském Wachau se  můžete těšit na velice pestrou (celou dobu kropenou) ,širokou trať s rovným a hladkým asfaltem, takže opotřebování pneumatik je minimalní. Wachauring je opravdový challenge, protože se dá zajet takzvaně na jedno zatočení.

 

Akce se bude konat

____

21.5 & 1.10. 2023

Winter experience v zasněženém rakouském Lungau - Muhr. Pojďte s námi zažít prodriftovaný den plný nevšedních zážitku a spáleného benzinu. Připravili jsme pro Vás 4 km dlouhý kompletně zasněžený ring s letištní plochou 500m x 60m uprostřed na trénování nekonečného driftu.

 

Akce se bude konat

____

4. & 5. 2. 2023

Porsche day je největší sraz fanoušků vozů Porsche ve střední Evropě. Vítáni jsou jak majitelé vozů tak i fanoušci. Bude možnost využít jízd na okruhu s instruktorem nebo bez či si pronajmout taxi jízdu. Nejde jen o rychlé jízdy, ale hlavně o přátelské setkání majitelů všech modelů vozů Porsche v areálu autodromu.

 

Akce se bude konat

____

31. 3. 2023

Jedná se o stylové otevření motoristické sezóny, kdy se na jednom místě setká nebývalé množství vozů BMW ///M a M Performance a to nejen z České republiky, ale i sousedních zemí.

 

Akce se bude konat

____

24. 3. 2023

bottom of page